Шарь!

понедельник, 1 февраля 2016 г.

Огляд смартфона НТС Desire SV T326e

Смартфони з підтримкою двох Sim-карт існують на ринку досить довгий час, але спочатку ставилися вони до бюджетного класу. Це логічно, адже подібні телефони купувалися для роботи, а не розваг. Основна маса таких пристроїв випускалася не Б-класу брендами, однак час диктує свої умови - Dual Sim-смартфони стали популярними і навіть життєво необхідними, і через деякий час своє бачення таких пристроїв показали і більш великі гравці IT-ринку.

Огляд смартфона НТС Desire SV T326e
З 2012 року до списку компаній, що випускають смартфони з підтримкою двох Sim-карт, приєдналася і НТС. Вже до осені портфоліо компанії поповнилося двома моделями: НТС Desire V і НТС Desire SV. Останній з них став покращеною версією попередника і найпродуктивнішим смартфоном у своєму класі.
Дизайн і ергономіка
Корпус НТС Desire SV виконаний з якісного, тактильного пластика. Верхня і нижня грані трохи скошені, вгорі знаходиться аудіороз'єм і кнопка живлення смартфона, на нижній грані - мікрофон і порт micro -USB. Праворуч - здвоєна клавіша регулювання гучності.

Задня знімна кришка має покриття soft touch, яка не дає пристрою ковзати в руці. У верхній частині панелі розташований невеликий виступ, на якому знаходиться об'єктив 8-мегапіксельної камери, дійсно, дуже високої якості і спалах. Нижче нанесений логотип виробника, а внизу розмістилася перфорація основного динаміка і фірмове лого компанії beats audio, технології якої використані в розробці смартфона.

Під кришкою розташовані слоти для двох microSIM і карти пам'яті microSD, для їх заміни виймати акумулятор не потрібно. Чому така проста думка не приходила до більшості інженерів досі?

Передня панель закрита склом, у верхній частині якого розташована проріз динаміка, а в нижній - сенсорні кнопки «Назад», «Додому» і «Менеджера відкритих додатків». Фронтальної камери в НТС Desire SV немає.
Типова зовнішність смартфона від НТС, відмінні матеріали корпусу, в руці лежить, як влитий - в цьому пункті все сподобалося, нарікань не маю.
Дисплей
Смартфон оснащений якісним дисплеєм з діагоналлю 4,3 дюйма, матриця якого виконана за технологією Super LCD2. Саме такими дисплеями оснащуються і флагманські апарати виробника.

Роздільна здатність його складає 480 x 800 пікселів при щільності 217 ppi. Екран має відмінною передачею кольору і максимальними кутами огляду. Запасу яскравості вистачає навіть при яскравому сонячному світлі - картинка чудово читається.

Яскравість регулюється вручну або автоматично; можна змінити розмір шрифту від дрібного до дуже великого, що буде зручно для людей з не дуже хорошим зором.
Dual Sim
Меню управління SIM-картами гранично просте. Список повідомлень і дзвінків показує, на який номер був виклик або прийшло SMS-повідомлення. Оскільки радіомодуль в НТС Desire SV один, користувачеві потрібно вказувати пріоритетну карту для дзвінків або 3G.

Також в Диспетчері мереж можна активувати режим «У літаку», відключивши таким чином всі бездротові з'єднання. При наборі номера система уточнить, з якою SIM-карти слід здійснити дзвінок.

Для того, щоб отримати 3G-з'єднання, слід вибрати пріоритетну картку (слот 1). І тут є цікавий момент, а саме: якщо ви перебуваєте в режимі «Говорилка», тобто провідною обрана SIM2, то до 3G підключитися не вийде. І навпаки, при включенні першого слота цілком можлива втрата вхідних дзвінків. Сподіваюся, у наступних прошивках це вельми прикре упущення буде виправлено.
Інтерфейс і ПО
Працює смартфон під управлінням ОС Android 4.0.4, поверх якої накладено фірмовий користувальницький інтерфейс НТС Sense UI - зручний, інтуїтивно зрозумілий і з відмінною графікою.
Безпосередньо з рядка контекстного меню можна перейти до основних налаштувань смартфона, тут же відображаються повідомлення, пропущені дзвінки і повідомлення.

У нижній частині кожного з п'яти робочих екранів розташовані п'ять кнопок швидкого доступу до додатків. Це набір номера, поштовий клієнт, повідомлення та камера. Їх можна видалити за непотрібністю або замінити на інші, більш потрібні. Незмінною залишається лише п'ята, центральна клавіша переходу до меню додатків.

У верхній частині меню додатків є три кнопки: один відкриває додаткову панель пошуку, друга переадресовує в онлайн-магазин додатків Play Market, а третя розкриває меню налаштувань.

Набір встановлених додатків включає в себе стандартний пакет Google: карти, навігатор, поштовий клієнт, Google Talk і Google+. Є планувальник справ, додаток для отримання дистанційній технічної підтримки пристрою Rescue + Mobile; для роботи з офісними документами призначений Polaris Office.

Також в смартфоні встановлені ліхтарик, календар, калькулятор, диспетчер задач, штатний браузером і альтернативний йому Chrome Mobile.

Автомобільний режим передбачає включення окремого меню, в якому зібрані необхідні водієві додатки та функції, якими можна скористатися, не переходячи до основного меню додатків. Тут знаходиться набір номера, локатор, прогноз погоди, включення передачі даних і аудіоплеєр.
Камера
8-мегапіксельна камера НТС Desire SV робить фотографії з максимальною роздільною здатністю 3264 x 1952 пікселів, а також знімає відео в дозволі 800х480 пікселів зі швидкістю до 30 к / с. Є режим HDR, можливість зробити панораму, портретний або макрознімок, хоча меню створено так, що це не досить наявно.

Камера добре настроюється: можна включити режим слабкого освітлення, змінити експозицію майбутнього знімка, контраст, різкість і насиченість. Змінюються значення ISO і баланс білого.

Камера розпізнає обличчя і усмішки, вміє геометкі і, при бажанні, виправить недоліки знімка за допомогою власних алгоритмів. А набір колірних фільтрів додасть оригінальності вашим фотографіям.

редагування знімка штатним і встановленим з Play Market редакторами
Якість знімків можна назвати середнім, але ж треба розуміти, це не цифрова камера не дзеркальний фотоапарат а все ж таки телефон, і з огляду на це, камера просто ідеальна.
Апаратна платформа
Смартфон НТС Desire SV оснащений двоядерним процесором Qualcomm MSM8225 Snapdragon, що працює на частоті 1 ГГц. За графіком відповідає відеочіп Adreno 203.

Оперативної пам'яті в пристрої 768 МБ, для зберігання призначених для користувача даних передбачено всього 4 ГБ, але простір можна розширити за допомогою додаткової карти пам'яті формату microSD. Підтримуються моделі об'ємом до 32 ГБ.
Така конфігурація забезпечує абсолютно плавну роботи роботу інтерфейсу і більшості додатків, відмінна продуктивність смартфона робить його одним з кращих пропозицій серед пристроїв такого класу.
Огляд смартфона НТС Desire SV T326e
Ємність стандартного акумулятора в НТС Desire SV становить 1620 мАг, автономність знаходиться в межах норми для Android-смартфонів з підтримкою двох SIM-карт: навіть при активному використанні обох карток смартфон здатний протриматися добу без підзарядки.
Висновки
Смартфон Desire SV є яскравим представником сім'ї НТС. Виглядає бездоганно, дуже зручний у роботі, добротно зібраний і відмінно працює. Конкурентів у класі у нього достатньо, але серед них він виглядає вельми гідно.
Огляд смартфона НТС Desire SV T326e
А все завдяки хорошим характеристикам, ергономіці і сучасної операційній системі. Якщо ви прихильник бренду і потребуєте Dual SIM - вибір майже зумовлений.

Комментариев нет:

Отправить комментарий